Program Magazynier – zarządzanie magazynem z systemem WMS

Magazynier to oprogramowanie magazynowe typu WMS dedykowane dla rozwiązania Comarch ERP XL.

Jest to kompleksowe rozwiązanie informatyczne pozwalające na zarządzanie ruchem produktów w magazynie wysokiego składowania oraz optymalizujące wykorzystanie przestrzeni magazynowej (przemyślane magazynowanie).

Program magazynowy typu WMS przeznaczony jest dla przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych dowolnej wielkości, charakteryzujących się dużym asortymentem towarów przechowywanym w magazynie. Magazynier służy do obsługi magazynu wysokiego składowania (magazyny o dużej powierzchni i wysokości użytkowej) oraz magazynów 3-5 poziomowych, gdzie magazynier bez pomocy wózka widłowego jest w stanie dostać się do każdego zasobu. Doskonale sprawdza się również w firmach, które posiadają magazyny z półkami znajdującymi się „na wysokości magazyniera”, jak również tam, gdzie wykorzystywane są tzw. „pola odkładcze” (miejsce tymczasowego przechowywania surowców, półproduktów lub produktów bezpośrednio przed wykorzystaniem ich na produkcji).

System magazynowy Magazynier wspiera zarządzanie magazynem od przyjęcia towaru i jego lokalizacji w magazynie, poprzez odwzorowanie ruchów w ramach procesów handlowych i/lub produkcyjnych, wydań oraz przesunięć (zarówno wewnątrz-, jak i międzymagazynowych), aż po dostarczenie szczegółowych i aktualnych danych o zdarzeniach na magazynach osobom odpowiedzialnym.

Program magazynowy Magazynier składa się z czterech modułów głównych:

  • Przyjęcia
  • Wydania
  • Inwentaryzacja
  • Klient
  • oraz modułów dodatkowych: jednostki logistyczne, serwis wydruków, zadania, serwis przesunięć, kontrola wyrywkowa, analizy.

CHCESZ OTRZYMAĆ BROSZURĘ?

KLIKNIJ TUTAJ
Umów bezpłatną prezentację