DataConsult S.A.

DataConsult to polski producent kompleksowych rozwiązań informatycznych, które wspomagają zarządzanie logistyką wewnętrzną przedsiębiorstw.

Od 19 lat dostarczamy innowacyjne systemy magazynowe, które pomagają naszym Klientom osiągnąć zamierzone korzyści i cele biznesowe. Specjalizujemy się w optymalizacji procesów i przepływów logistyki wewnętrznej z wykorzystaniem autorskich systemów informatycznych z rodziny ExpertWMS® oraz wiedzy pozyskanej w ponad 450 przeprowadzonych projektach.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, w swojej ofercie posiadamy rozwiązania przeznaczone zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Umożliwiamy pracę z systemem WMS online, dostępnym z poziomu przeglądarki www. Produkujemy innowacyjne rozwiązania, takie jak ExpertAR, czyli system wykorzystujący okulary rozszerzonej rzeczywistości w realizacji procesów logistycznych. Oferujemy zarówno gotowe do pracy rozwiązania informatyczne WMS (ExpertWMS® Smart), jak i systemy magazynowe indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta (ExpertWMS®, ExpertWMS® 3PL).

Dostarczane przez nas systemy logistyczne wykorzystywane są obecnie w ponad 330 przedsiębiorstwach w Polsce i za granicą. Dzięki zaawansowanym mechanizmom konfiguracji nasze rozwiązania mogą być dostarczane bezpośrednio przez nas, jak również przez sieć współpracujących z nami Partnerów.

Trzon naszej firmy stanowią wysoko wykwalifikowani specjaliści od wielu lat zajmujący się analizami biznesowymi, informatyką, logistyką wewnętrzną, produkcją oraz projektowaniem i wdrażaniem systemów zaawansowanego zarządzania zasobami przedsiębiorstw. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala na wsparcie naszych Klientów na wszystkich etapach inwestycji, od analizy potrzeb biznesowych i technicznych po wdrożenie odpowiedniego rozwiązania i jego utrzymanie.


dataconsult siedziba kraków
dataconsult biuro siedziba

Dowiedz się więcej o nas i naszych systemach ExpertWMS®