Uzyskaliśmy zaufanie ponad 290 Klientów biznesowych.Kierujemy się zawsze indywidualnymi potrzebami Klientów. Słuchamy i reagujemy, dostosowując rozwiązania ExpertWMS® do konkretnych wymagań użytkowników.

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy reprezentujące różne branże:Codziennie pracujemy na zaufanie udzielone nam przez setki przedsiębiorstw.
Szczycimy się każdą pozytywną opinią naszych Klientów. Oto niektóre z nich:


GTV Sp. z o.o. sp. k.

"ExpertWMS® wpłynął na podniesienie jakości przepływów magazynowych i zwiększenie wydajności w każdym z trzech naszych magazynów."

Heating Sp. z o.o.

"Po wdrożeniu ExpertWMS® Smart widzimy szereg korzyści pozwalających na sprawne działanie logistyki i magazynu. Dzięki automatyzacji procesów przestaliśmy się borykać z problemem czasochłonnego i kosztownego wdrożenia nowych pracowników."

FANAR S.A.

"Efektem wdrożenia systemu ExpertWMS® jest bardzo dokładna weryfikacja poprawności kompletacji zamówienia, wzrost ilości pozycji realizowanych dziennie przez magazyn, a także uzyskanie większej przestrzeni magazynowej."

HALMAR Sp. z o.o.

"W naszej ocenie DataConsult to otwarty na zmienność potrzeb Klienta, profesjonalny dostawca systemów WMS dla logistyki magazynowej."