Chcesz wdrożyć system WMS taniej o 85%?


Skorzystaj z Bonu na cyfryzację!

Jak dostać dotację? Z nami to proste - wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. Współpracujemy z ekspertem od składania wniosków, który pozyskał już ponad 500 podobnych dotacji. Działamy skutecznie!


Jakie firmy kwalifikują się do projektu?

  • mikro, małe, średnie przedsiębiorstwa
  • świadczące działalność na terenie Polski
  • dodatkowo punkowane: działalność w branży, która ucierpiała przez pandemię COVID-19.
bon na cyfryzację

Na co można przeznaczyć środki z dotacji?

Dofinansowaniu będą podlegały projekty polegające na realizacji następujących działań:

  • zakup usług programistycznych lub/i zakupu oprogramowania gotowego, w tym w formie licencji, w celu opracowania lub wprowadzenia rozwiązania cyfryzacyjnego – komponent obligatoryjny projektu,
  • zakup środków trwałych, w tym maszyn i urządzeń, sprzętu komputerowego lub związanego z przesyłem lub magazynowaniem danych, środków niskocennych, lub/i usług doradczych (w tym branżowych, technologicznych, biznesowych, prawnych) lub/i szkoleniowych w celu wdrożenia rozwiązania cyfryzacyjnego – komponent fakultatywny projektu.

Usługi i zakupy powinny być niezbędne do opracowania, wprowadzenia lub wdrożenia rozwiązania cyfryzacyjnego w firmie - systemu WMS.


Termin składania wniosków - AKTUALIZACJA

W związku z dużą ilością zgłoszeń, PARP ogłosił skrócenie terminu naboru. Wnioski przyjmowane są do dnia 5 października 2021 r. do godziny 16:00. Na stronie organizatora dostępny jest w tej sprawie oficjalny komunikat.

To już ostatnia runda naborów w ramach Bonu na cyfryzację w tym roku. Nie zwlekaj, zgłoś się do nas już dziś. Pamiętaj, że przygotowanie formalności zajmie min. 2 tygodnie. Zgłoś się jeszcze we wrześniu!


Odbierz do 255 tys. zł dotacji i przywitaj logistykę 4.0 w swojej firmie!

System WMS to przyszłość Twojego magazynu - przekonaj się o tym już dziś!