Konsultant działu Asysty technicznej

i wdrożeń (IT, logistyka)

Tryb pracy:

Praca stacjonarna / hybrydowa

Jeśli interesuje Cię wdrażanie i projektowanie nowych rozwiązań u Klientów, ale niekoniecznie chcesz jeździć do Klienta, to nasze ogłoszenie jest dla Ciebie. Jeśli dodatkowo myślisz analitycznie i grasz zespołowo, a zagadnienia techniczne to obszar Twoich zainteresowań, aplikuj do nas!

Na tym stanowisku większa część Twoich zadań to: prace rozwojowe i projektowe u Twoich Klientów (m. in. min. projektowanie, konfiguracja, testy walidacyjne), w mniejszym stopniu:  obsługa serwisowa Klientów WMS

Zadania dla Ciebie:
  • zwinne prowadzenie projektów i wsparcie Twoich Klientów w obszarach:
- konfiguracja systemu ExpertWMS dla logistyki wewnętrznej
- testowanie wykonywanych zmian w aplikacji oraz ich instalacja u Klienta
- wdrażanie i prace rozwojowe w magazynach
  • obsługa zgłoszeń serwisowych Klientów oraz doradztwo techniczne
  • aktywna współpraca z zespołami programistycznymi i wdrożeniowymi

Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu projektów i pracy z Klientem na poziomie techniczno – analitycznym
  • chęci nauki i poszerzania wiedzy w obszarze technicznym
  • umiejętności identyfikacji potrzeb Klientów
  • swobody w nawiązywaniu kontaktów i relacji biznesowych
  • umiejętność współpracy i sprawnej komunikacji w zespole
  • znajomości relacyjnych baz danych oraz języka SQL minimum na poziomie CRUD (create, read, update, delete)

lub prześlij nam swoją aplikację na adres: praca@dataconsult.pl.
Koniecznie zamieść w swojej aplikacji klauzule przetwarzania danych osobowych.