Specjalista ds. projektów powdrożeniowych

Na rozgrzewkę kilka pytań:

Masz min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze IT?
Cieszysz się na samą myśl o pracy w i z logistyką magazynową?
Znasz metodyki wdrożeniowe i masz doświadczenie we wdrażaniu systemu WMS lub/i ERP
Posiadasz praktyczną znajomość metod i narzędzi wspomagających proces utrzymania usług IT oraz usług biznesowych wspieranych przez systemy IT?
Jesteś dyspozycyjny i gotowy do wyjazdów służbowych (minimum 1 dzień w tygodniu)?
Z łatwością zarządzasz czasem, planujesz zadania i wyznaczasz priorytety?
Z łatwością koordynujesz kilka projektów jednocześnie?
Z łatwością podejmujesz decyzje i potrafisz je komunikować?
Cechuje Cię kreatywność i innowacyjne podejście w poszukiwaniu rozwiązań?
Bezproblemowo odnajdujesz się w szybko zmieniającym się środowisku?

Doświadczenie:

Kierownik

Rodzaj pracy:

Pełny etat

Tryb pracy:

Praca stacjonarna
Kraków, ul. Marcika 14C

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę lub B2B
Zakres obowiązków:

Zarządzanie zespołem: planowanie i ustalanie ścieżki rozwoju oraz dbanie o rozwój i motywację
Optymalizowanie i usprawnianie procesów w ramach świadczonych usług wsparcia powdrożeniowego systemów ExpertWMS
Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z naszymi Klientami
Prowadzenie działań negocjacyjnych w zakresie zawieranych umów i kalkulacji usług serwisowych
Współudział w tworzeniu wizji systemu
Wizyty u Klienta, których przedmiotem jest modyfikacja oraz rekonfiguracja wykorzystania oprogramowania

Praca w DataConsult to logistyka globalno-firmowa.
Możesz liczyć na wsparcie doświadczonych specjalistów!
Oferujemy:

Czekamy na Ciebie w naszym biurze blisko pętli w Borku Fałęckim z: umową o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym oraz atrakcyjnym systemem premiowym uzależnionym od Twoich wyników
Ważne jest dla nas pozytywne nastawienie i wysokie PH (poczucie humoru)
Dbamy o dobro naszych pracowników: liczy się dla nas Twoje zdrowie i rodzina
Mamy dla Ciebie ubezpieczenie medyczne w Lux-Med i kartę MultiSport
Mamy narzędzia i sposoby, które dbają o Twój kręgosłup i kondycję
Bardzo dbamy o integrację (wyjazdy, spotkania i budżety integracyjne)
Bardzo ważna jest dla nas pozytywna atmosfera w miejscu pracy, bardzo wysoko oceniana przez naszych pracowników
Mamy wdrożony program poleceń
Dla każdego pracownika mamy własne, w pełni wyposażone i komfortowe stanowisko pracy
Zdobywamy wiedzę i realizujemy ciekawe projekty w dwóch wiodących dziedzinach: IT i logistyka
Oferujemy:

Dbamy o podnoszenie i rozwijanie kompetencji naszych pracowników
Możesz skorzystać z platformy do nauki języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego
Dajemy dużą swobodę działania i realny wpływ na produkt i rozwiązania
Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia
Nie pracujemy w środowisku korporacyjnym
Brak u nas dress-code
Rozmawiamy ze sobą po polsku, ale liczy się dla nas znajomość każdego języka
Jesteśmy otwarci na nowe pomysły
Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz dzięki odpowiedniemu wyposażeniu, dbamy o kondycję i postawę
A ponadto: Dużo się u nas dzieje, wyzwań nie będzie Ci z nami brakowało
lub prześlij nam swoją aplikację na adres: praca@dataconsult.pl.
Koniecznie zamieść w swojej aplikacji klauzule przetwarzania danych osobowych.